دوشنبه, 04ام بهمن

شما اینجا هستید: رویه نخست شنیداری و دیداری دیداری

دیداری

پرونده (فایل) دیداری «ریه‌های محیط زیست یکی یکی سقوط می‌کنند»

تلاش اهالی شهران برای نجات بیش از دو هزار اصله درخت در برنامۀ «در شهر» شبکه تهران در تاریخ 16 امرداد 1391 با عنوان «ریه‌های محیط زیست یکی یکی سقوط می‌کنند» بازتابانده شد.

پرونده دیداری زندگی نامه دکتر محمد علی اسلامی ندوشن + عکس

محمدعلی اسلامی‌ندوشن در سال 1304 در روستای کویری ندوشن که در صد و ده کیلومتری یزد قرار دارد، دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی و دوران دبیرستان را تا سال چهارم در همین روستا سپری کرد. سپس به تهران رفت و در مدرسه معروف «البرز» به تحصیل خود ادامه داد.

پرونده دیداری (فیلم) شاهنامه‌خوانی استاد شهرام ناظری

خبرآنلاین - استاد شهرام ناظری نخستین خواننده ردیف دستگاهی ایران است که به صورت جدی و تخصصی به سراغ اشعار حکیم ابوالقاسم فردوسی رفته و تا به حال چند اجرای موسیقی با محور اشعار شاهنامه برگزار کرده است.

فيلم مستند «خرمشهر؛ جمعیت ۳۶ میلیون نفر»

این فیلم قسمتی برگزیده از مستندی است که بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با همکاری اداره روابط عمومی و انتشارات سپاه درباره پیروزی عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر تهیه کرده‌ است؛ مستندی با تکیه بر تصاویر تهیه شده در همان ایام.

پرونده دیداری سرود ایران، کنسرت حکایت گل‌ها در تبریز

از 25 تا 27 آبان ماه 1390، مردم تبریز شاهد کنسرت بزرگ حکایت گلها بودند. این کنسرت در سه شب پیاپی در مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن (تالار اقبال) برگزار گردید که با استقبال پرشور مردم تبریز روبرو شد.

گفتگوی دکتر حمید احمدی پیرامون 21 آذر سالروز آزادسازی آذربایجان

گفتگوی دکتر حمید احمدی استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیژن فرهودی پیرامون غائله پیشه وری و فرقه اش که در روز 21 آذر 1325 فروپاشید و خود مردم ایراندوست آذربایجان قبل از ورود یگان‌های ارتش به پا خواستند و اعضای آن را به دامان استالین در شوروی فراری دادند. 21 اذر 1325، تبریز در میان شور و شوق مردم به دامن ایران بازگشت.

در همین زمینه