شنبه, 24ام مهر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر بارش پراکنده باران در پایتخت

خبر

بارش پراکنده باران در پایتخت

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش پراکنده در روز شنبه خبر داد.

مهندس احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در روز جمعه در مناطق شمال غرب، غرب، شمال، نواحی مرکزی، شمال و ارتفاعات جنوبی البرز بارش باران و در برخی مناطق همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: از شنبه بعدازظهر از میزان ابرناکی از شمال غرب و غرب بتدریج کاسته می‌شود و گستره بارش‌ها در این روز به شمال شرق و شرق کشور نیز خواهد رسید و روز یکشنبه بارش‌ها به نیمه شرقی کشور محدود می‌شود.
 
وی از ورود سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب و غرب کشور از دوشنبه خبر داد و گفت: تا پنجشنبه ناپایداری‌هایی به صورت افزایش ابر، بارش باران گاهی با رعد و برق در شمال غرب، غرب، مرکز، شمال و جنوب شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور به وضع هوای تهران اشاره کرد و به ایسنا گفت: در روز شنبه آسمان تهران نیمه ابری در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به 15 و 26 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین در روز یکشنبه آسمان پایتخت کمی ابری گاهی با وزش باد و رشد ابر در ارتفاعات پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما نیز در این روز به 16 و 26 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه