سه شنبه, 27ام ارديبهشت

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر تازه‌های وب و اینترنت؛ پنج سرویس نامحبوب دیگر گوگل تعطیل شد

خبر

تازه‌های وب و اینترنت؛ پنج سرویس نامحبوب دیگر گوگل تعطیل شد

خبرگزاری فارس: گوگل باز هم مجبور شد تعدادی از سرویس ها و خدمات خود که طرفدار چندانی نداشتند را تعطیل کند.

Air Jordan 1 Blue Chill Womens CD0461 401 Release Date 4 | IetpShops , 105 Release Date Info - Travis Scott Fragment nike lunar speed lite 2 blue eyes full episodes High Military Blue DH3227 - nike air maxes for women shoes free patterns

به گزارش فارس به نقل از سی نت، خدمات تعطیل شده گوگل مینی، Talk Chatback، ویدئو، آی گوگل و پروژه این شرکت برای عرضه برنامه جستجو در سیستم عامل سیمبین بوده اند که با استقبال چندانی مواجه نشده اند.

بعد از اعلام تعطیلی این سرویس ها برخی کاربران خدمات گوگل به شوخی اعلام کردند که تاکنون حتی نام سرویس های تعطیل شده را هم نشنیده بودند و با اعلام این خبر از سوی گوگل از وجود آنها مطلع شده اند!

گوگل اجرای این طرح را بخشی از سیاست پاکسازی بهاری خود دانسته از سپتامبر سال گذشته آغاز شده و با اجرای آن ارائه حدود 30 مورد از خدمات گوگل متوقف شده است. Google Mini  خدماتی بود که برای کمک به شرکت های تجاری به منظور جستجو و طبقه بندی حجم زیادی از اسناد طراحی شده بود.

گوگل می گوید این خدمات را بدان علت متوقف کرده که ارائه آن از طریق سرویس های دیگری مانند Search Appliance، Site Search  و Commerce Search بهتر صورت می گیرد. از سوی دیگر خدمات گوگل ویدیو که عملا از سه سال قبل با ناممکن شدن آپلود ویدیو از طریق آن معلق شده بود، به زودی تعطیل می شود. iGoogle نام سرویس شکست خورده دیگر گوگل است که برای شخصی سازی خدمات این سایت راه اندازی شده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید