پنج شنبه, 27ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا - صعود نفت به جمع 8 تیم برتر آسیا با طعم حذف الاهلی در عربستان

ورزش

یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا - صعود نفت به جمع 8 تیم برتر آسیا با طعم حذف الاهلی در عربستان

نفت تهران امشب و در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا علی‌رغم تحمل شکست 2 بر 1 برابر الاهلی عربستان به خاطر برد در بازی رفت و به مدد گل زده در خانه حریف موفق شد در مجموع دو دیدار برنده بازی لقب بگیرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

nike air force 1 low uv | Jil Sander Studded Derby Shoes , EdifactoryShops, ALWAYS LIKE A SALE

تنها نماینده باقی‌مانده فوتبال کشورمان دقایقی پیش موفق شد در مجموع دو دیدار از سد تیم الاهلی عربستان بگذرد و خودش را به جمع هشت تیم برتر آسیا برساند. نفت تهران امشب و در دور برگشت بازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا علی‌رغم تحمل شکست 2 بر 1 برابر الاهلی عربستان به خاطر برد در بازی رفت و به مدد گل زده در خانه حریف موفق شد در مجموع دو دیدار برنده بازی لقب بگیرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

به گزارش تابناک، بعد از آنکه شب گذشته پرسپولیس تهران در ریاض بازی را با سه گل به الهلال عربستان واگذار کرد حذف شد چشم امید همه فوتبال دوستان ایرانی به ساق پاهای بازیکنان نفت تهران بود. تیمی خوب و منسجم که این روزها یکی از آماده‌ترین تیم‌های فوتبال کشورمان است. یک نود دقیقه کافی بود تا همه بفهمند روی تیم بدی سرمایه‌گذاری نکردند و شاگردان علیرضا منصوریان با ارائه یک بازی حساب شده موفق شدند خودشان را به مرحله بعدی جام برسانند.

همه آن‌هایی که امشب بازی نفت و الاهلی را تماشا کردند از بازی حساب شده، شجاعانه و جسورانه این تیم لذت بردند. تیمی که در خانه حریف یک حریف دست و پا بسته نبود، حمله کرد، گلا زد، وقت بازی را از ان خود کرد و علی‌رغم قضاوت بد داور توانست بی اما و اگر بهانه تیم پیروز دو دیدار باشد و جشن صعود را در خاک عربستان و مقابل چشمان تماشاگران عربستانی برگزار کند. اتفاقی خوشحالی ایرانی‌های فوتبال دوست فراوانی را موجب شد و همه شکست و حذف شب گذشته پرسپولیس را به دست فراموشی سپردند. این دست بازی‌های جسورانه و زیبا از سوی تیم نفت، با توجه به اینکه حالا تنها نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیاست شاید در روزهای آینده موجب افزایش هواداران این تیم شود و شاید در بازی بعدی این تیم در لیگ قهرمانان شاهد حمایت گسترده‌تری از تیم جوان و دوست داشتنی علیرضا منصوریان باشیم.

در این دیدار دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند اما نفتی‌ها سعی داشتند با اتخاذ تاکتیک‌های تدافعی گلی را دریافت نکنند اما باز هم ایمان مبعلی با یک ارسال استثنایی باعث شد لئوناردو پادوانی یک فرصت خوبی گلزنی به دست بیاورد و دروازه الاهلی را باز کند.

در آغاز نیمه دوم بازی پرافت و خیزی را شاهد بودیم. نفتی‌ها که دوست نداشتند در این دیدار تحت فشار الاهلی قرار بگیرند در دقایقی بازی هجومی‌تری را نسبت به الاهلی به نمایش گذاشتند و چندین بار روی دروازه الاهلی خطر آفرین شدند. بازیکنان نفت روی دو فرصت خوب با دروازه بان حریف تک به تک شدند ولی با بی دقتی مهاجمان این تیم نتوانستند دروازه الاهلی را باز کنند.

اما سفید پوشان الاهلی که خود را حذف شده می‌دیدند سعی داشتند دروازه نفت را باز کنند و آن‌ها نیز چند فرصت خوب روی دروازه زردپوشان نفت ایجاد کردند که با هوشیاری مدافعان و عملکرد خوب بیرانوند نتوانستند دروازه نفت را باز کنند.

نفت تهران امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، ایمان مبعلی، وحید امیری، مهدی شیری، امین حاج محمدی، علیرضا عزتی، غلامرضا رضایی،‌ لئونارد پادووانی، سیامک کوروشی، مهدی لطیفی و وحید حمدی نژاد به میدان رفت.

الاهلی نیز با ترکیب عبداله المعیوف، موتاز اوساوی،اوساما اوساوی، عقیل السهبی، حسین المقاوی، عبدل شافی، ولید رشید، تایسیر جاسم، مصطفی بساس، سلمان المواشر، عمر السوما به میدان رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه