یکشنبه, 03ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها رویدادهای فرهنگی همزمان با مراسم بزرگداشت مولانا، صدای شهرام ناظری در کوچه پس کوچه‌های قونیه پیچید

رویدادهای فرهنگی

همزمان با مراسم بزرگداشت مولانا، صدای شهرام ناظری در کوچه پس کوچه‌های قونیه پیچید

کنسرت شهرام ناظری در قونیه با استقبال علاقه‌مندان موسیقی و گردشگران خارجی مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کنسرت شهرام ناظری در قونیه مقارن با ایام سالانه بزرگداشت مولانا در شهر قونیه برگزار شد و علاقه‌مندان از کشورهای آمریکا، ژاپن، آلمان و سایر کشورها در ان حضور داشتند.
شهرام ناظری و گروه موسیقی مولوی قطعاتی را در دستگاه نوا با قطعه پیدا شدم آغاز کردند و موسیقی با اجرای قطعات راست بگو نهان مکن و قفل زندان بشکنم ادامه یافت.

وی با بیان اینکه باید مسؤولان فکری به این وضعیت بی سرو سامان فرهنگی بکنند، تصریح کرد: در هر صورت انتظار داریم که بخش فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر قونیه برای ایام مولانا همکاری‌های لازم را در برگزاری همایش‌ها و کنسرت‌ها انجام دهد.


ناظری ادامه داد: با دوستان خویی که در سالهای اخیر پیوندهای فرهنگی بین خوی و قونیه برقرار شده است توانستیم برای امسال نیز کنسرتی برای علاقه‌مندان فرهنگ هنر ایران زمین در قونیه داشته باشیم.


وی از همکاری‌های وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران و سازمان میراث فرهنگی در برگزاری کنسرت و صدور مجوزهای آن تشکر و قدردانی کرد.


به گزارش ایسنا ،کنسرت شهرام ناظری با حضور علاقه‌مندان در سالن آمفی تئاتر شهرداری قونیه برگزار شد و مردم رضایت خود را از برگزاری کنسرت باشکوه با داشتن هویت ایرانی اعلام کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه