یکشنبه, 01ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر همزمان با روز ملی خلیج فارس - پژوهشنامه خلیج فارس ازسوی خانه کتاب منتشر شد

خبر

همزمان با روز ملی خلیج فارس - پژوهشنامه خلیج فارس ازسوی خانه کتاب منتشر شد

موسسه خانه کتاب همزمان با برگزاری روز ملی خلیج فارس برای نخستین بار از دوجلد پایانی پژوهشنامه خلیج فارس رو نمایی می کند.

nike shox mens australia women soccer players - White - DA8301 - 101 - Nike Air Force 1 '07 LX Women's Shoe | nike roshe jacquard print shoes , Kids Air Jordan — IetpShops

پژوهشنامه خلیج فارس ازسوی خانه کتاب منتشر شدبه گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی و به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب،  این موسسه همزمان با برگزاری روز ملی خلیج فارس برای نخستین بار از دوجلد پایانی پژوهشنامه خلیج فارس رو نمایی می کند.  این دو جلد به کوشش دکترعبدالرسول خیر اندیش و مجتبی تبریزنیا منتشر شده است.
 
پیش از این سه جلد نخستین این پژوهش نامه منتشر شده بود و دو جلد پایانی نیز همزمان با روز ملی خلیج فارس و برای نخستین بار رونمایی خواهد شد.
 
این پژوهشنامه مجموعه مقالاتی از صاحب نظران و کارشناسان این حوزه است که برای نخستین بار منتشر می شود و می تواند مرجع مطالعات و تحقیقات بعدی دراین حوزه به شمار آید.
 
 از جمله صاحب نظرانی که در این پژوهشنامه به ارایه مقاله پرداخته اند میتوان به فاطمه نجفی، سیامک سرلک، سارا ماریا مایر، عبدالله صفرزایی،علیرضا خسروزاده، مهدی فتوت و حسن کیان راد اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه