جمعه, 04ام اسفند

شما اینجا هستید: رویه نخست کتاب‌شناخت کتاب‌

کتاب‌

آشنایی با یک کتاب، در بارۀ یک دولت تروریست

احتمالاً خوانندۀ این کتاب، تاریخ قتل هایی را  که توسط سازمان ها امنیتی اسرائیل انجام شده است، با وحشت مطالعه می کند. بخش بسیاری از حقیقت همچنان محرمانه بوده و بخش بزرگی از آنچه ارائه شده است نیز محل منازعه است. رونن برگمن، نویسندۀ کتاب نیز از این امر آگاه است. بر اساس اطلاعات ارائه شده در این کتاب، او حتی بیش از آنچه لازم است، می داند.

زن در داستان های قرآن / احمد مهدوی دامغانی

اخيراً كتاب زن در داستان‏هاى قرآن تأليف دكتر قمر آريان از سوى انتشارات سخن در يكصد و بيست صفحه منتشر شده است.

کتاب «دکتر احمد مهدوی دامغانی ومیراث ادبی و فرهنگی وی»

دکتر احمد مهدوی دامغانی ومیراث ادبی و فرهنگی  وی عنوان کتابی به کوشش دکتر منصور رستگار فسایی است که به تازگی از سوی انتشارات اطلاعات به چاپ رسیده است.

انتشار کتاب «فرهنگ ناقص پهلوی به پارسی»

بررسی دو دستنویس پهلوی حاصل کوشش نویسنده در این کتاب است: نخست فرهنگ ناقص پهلوی به پارسی که همخوان های الف تا ش را در بر دارد و دودیگر فرهنگ معروف به فرهنگ پهلوی است که تا کنون اینگونه کامل به چاپ نرسیده بوده است.

تسوق ماست اند هاربر السعودية أونلاين مع تخفيضات 25 - charles barkley nike shoes for sale cheap jordan , نمشي - 75% | Air Jordan Sneakers

انتشار کتاب «بررسی دستگاه آوایی زبان پارسی‌میانه»

زبان پهلوی ساسانی یا پارسیک یا فارسی میانه به دلیلِ نزدیکیِ بسیارش با زبان فارسی امروز، بخش مهم در حوزه ادبیات، تاریخ و زبانشناسیِ ایرانی به شمار می آید.

انتشار کتاب «کرج، تاریخ و گویش»

کتاب کرج، تاریخ و گویش: نخستین کار در حوزه زبانشناسی است که با رویکرد علمی به مبحث گویشِ کرجی می‌پردازد.

001 - DC4091 - NikesneakersShops , nike air chromeposite for sale california cheap - Jordan Jordan 1 Mid MMD (Black) | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , IetpShops , nike new arrival for men japan today live full

در همین زمینه