پنج شنبه, 14ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی زیست بوم رکاب زنی ۲۱۰۰ کیلومتری کویر ایران با شعار «سال بدون شکار»

زیست بوم

رکاب زنی ۲۱۰۰ کیلومتری کویر ایران با شعار «سال بدون شکار»

نیما ترقی و مهدی اوجاقی دوتن از رکابزنان ایران قصد دارند با طی مسافت ۲۱۰۰ کیلومتری قطر کویری ایران را با دوچرخه با شعار “سال بدون شکار” درنوردند.

آقای نیما ترقی با اعلام این خبر به مرجع حیات وحش ایران گفت: در پی اجرای برنامه های دوچرخه سواری داخلی و خارجی به لطف خداوند منان در نظر داریم در بهار سال ۱۳۹۳ برنامه ای متفاوت در رشته دوچرخه سواری اجرا کنیم.
قراراست اوایل فرودین  یعنی ششم، از شهر مرزی سرخس شروع به حرکت کنیم و با عبور از مناطق زیر، سفر خودمان را در شلمچه به اتمام برسانیم.
ایشان افزودند:چیزی که این برنامه رو از سایر برنامه ها متمایز می کند این است که این پروژه قراراست  با شعار “سال بدون شکار” و در حمایت از حقوق حیوانات  انجام شود.

آقای ترقی با اشاره به عبورشان  از استان های خراسان رضوی،خراسان جنوبی،یزد،اصفهان،چهارمحال بختیاری،خوزستان شهرهایی که را که قرار است از آنها عبور کنند شامل: سرخس- گنبدلی- مزد آوند- اسماعیل آباد- آبروان- رضویه- مشهد- ملک آباد- رباط سفید- سرهنگ- رباط سنگ- تربت حیدریه- بوری آباد- اسکند آباد- مهند- فیض آباد-یونسی-بجستان-زین آباد-برون-فردوس- رباط خوشاب-رباط چاه گنبد- دیهوک- طبس- جو خواه-رباط گور-دارین-خور- فرخی- چاه ملک-چوپانان-انارک-ایستگاه راه آهن نائین- نائین- هما آباد- زمان آباد-تودشک- کوهپایه- سگزی-اصفهان-زرین شهر-باغ بهادران-شهر کرد- سور شجان- جونقان-اردل-ناغان-دوپلان-سرخون- دهدز- ایذه- قلعه تل- باغ ملک- میداود سفلی- رامهرمز- مریچه- یعار- غیزانیه- اهواز- خضریه- دارخوین- آبادان- خرمشهر- پل نو- شلمچه عنوان کردند.

مرجع حیات وحش ایران یکی از حامیان این برنامه میباشد که درنظر دارد با درج اخبار و اطلاعات کامل در همین صفحه، این برنامه را پوشش دهد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای مرجع حیات وحش ایران مراجعه فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه