چهارشنبه, 03ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی زیست بوم

زیست بوم

چرا با احداث سد مارون ۲، باید مخالفت کرد؟

نخست آنکه جانمایی سد مارون ۲ در منطقه‌ای متراکم از رویشگاه بلوط و درختچه‌های ارزشمند مورد – Myrtus – است. یعنی به بهانه ساخت مخزن یکصد و سی میلیون مترمکعبی سد مارون۲، متاسفانه هزاران پایه درخت ارزشمند زاگرس را از دست خواهیم داد.

دماوند - علی کرم‌همدانی

دَماوَنْد، بلندترین کوه از رشته‌کوه های البرز، نیز سرزمینی کهن، و امروزه نام شهرستان و شهری در استان تهران، واقع در دامنه های جنوبی کوه دماوند.

nike air force 1 low uv | Nike SB

امیدها و آرزوهای جنگل‌های جهانی هیرکانی در گرو یک تصمیم

درحالی‌که تنها حدود چهار ماه از ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی می‌گذرد، زمزمه‌های نصب تله کابین در آن به گوش می‌رسد که می‌تواند تهدیدی برای این منطقه و ثبت جهانی آن باشد. مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان می‌گوید که این موضوع درحال حاضر در شورای عالی معماری و شهرسازی در دست بررسی است.

nike-air-force-1-shadow-lucky-charms-dj5197-100-date-sortie | amazon adidas kids sandals boots clearance 2017

از درخت‌های کهنسال ایران چه می‌دانید؟

یک پژوهشگر حوزه میراث طبیعی از شناسایی ۱۹۳۸ درخت کهنسال در سراسر کشور تاکنون خبر داد و گفت: برآوردهای انجام‌شده نشان می‌دهد تعداد درختان کهنسال ایران از این تعداد بیشتر است.

new nike football boots 2012 2017 - 002 - Nike Air Max 270 ESS Ανδρικά Παπούτσια Γκρι / Λευκό DM2462 | Design Your Own Sneaker - are nike roshe reprobate for basketball shoes 2017 - Custom Air Force 1 - FitforhealthShops

با صدور مجوز مزرعه پرورش میگو؛ خطر کارت قرمز یونسکو به ژئوپارک قشم!

جهاد کشاورزی هرمزگان با ایجاد مزرعه پرورش میگو در ژئوپارک جهانی قشم موافقت کرده که این اتفاق موجب می‌شود ژئوپارک قشم از سوی یونسکو اخطار بگیرد.

FW0663 - adidas samba ireland live score last night - adidas Futurenatural Shoes Vivid Red Mens | adidas chunky sneakers white gold women jeans size

وقتی رسانه شهرداری تهران میزبان خون‌فروشان می شود؛ خوش‌رقصی یک رسانه برای مافیای شکار با سلسله گزارش‌های نادرست

در شرایطی که اوج گیری انتقادات از سازمان محیط زیست در خصوص صدور مجوز شکار موجب توقف صدور پروانه‌های شکار و حاکم شدن آرامشی نسبی در محیط‌هایی که جانوران وحشی زندگی می‌کنند شد، به تازگی تلاش‌هایی جانبدارانه در نقد این شرایط آغاز شده که شائبه برانگیز است؛ تلاش‌هایی که حداقل یکی از رسانه‌های وابسته به شهرداری تهران پرچمدار آن شده و با ارائه اطلاعات غلط به مخاطبان، سعی بر تغییر وضعیت موجود دارد.

LTB - JuzsportsShops | Asics Gel-Lyte XXX Shoe Palace Japan - 1201A209-400

در همین زمینه