شنبه, 30ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها انجمن‌ها "خلیج فارس" در کنار ساحل کارون به تصویر کشیده شد

انجمن‌ها

"خلیج فارس" در کنار ساحل کارون به تصویر کشیده شد

به همت انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان، انجمن بوم آب و آفتاب و حمایت سیتی سنتر مهزیار "خلیج فارس" در کنار ساحل کارون به تصویر کشیده شد.

دومین دوره مسابقه نقاشی با موضوع خلیج فارس به همت انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان، انجمن بوم آب و آفتاب ،حمایت سیتی سنتر مهزیار و پارک شهربازی سرزمین سحرآمیز برگزار شد.
سخنگوی انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان با اعلام این مطلب گفت: در این مسابقه که 10 اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی خلیج فارس بود صدها کودک، نوجوان و بزرگسال در دو رده مبتدی و حرفه یی نقاشی های خود را بر روی دو رول پارچه یی به طول 150 متر کشیدند.
مجتبی گهستونی افزود: در مسابقه نقاشی خلیج فارس به تمام شرکت کنندگان که نقاشی هایی با موضوع خلیج فارس و آزاد کشیده بودند جوایزی اهدا شد.
وی بیان کرد: همچنین مقرر گردید از سوی خانم دکتر موالی زاده شهردار منطقه 2 اهواز و با انتخاب هاشم بدری و آرزو مرفاوی از مربیان نقاشی به آثار برگزیده 10 نفر از شرکت کنندگان مبتدی و حرفه یی جوایز ی اهدا شود.
گهستونی اظهار داشت: در دومین دوره مسابقه نقاشی با موضوع خلیج فارس گروه هنری رنگین کمان به کارگردانی ، سرپرستی و بازیگری برادارن فتحی نمایشی با موضوع خلیج فارس را به اجرا درآوردند.
دبیر انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان اعلام کرد: در پایان اردیبهشت ماه نیز با همکاری انجمن های بوم آب و آفتاب ، آسماری و ستاره شناسی خوزستان مراسم بزرگی به مناسبت هفته میراث فرهنگی شامل نمایشگاه عکس، برپایی سیاه چادر اقوام، مسابقه نقاشی با موضوع میراث فرهنگی در جاده ساحلی برپا می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید