شنبه, 30ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر فرهنگ شریف در بیمارستان بستری شد

خبر

فرهنگ شریف در بیمارستان بستری شد

فرهنگ شریف نوازنده پیشکسوت موسیقی کشورمان چند روز بعد از انجام عمل جراحی چشم خود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.

001 - DC4091 - NikesneakersShops , nike air chromeposite for sale california cheap - Jordan Jordan 1 Mid MMD (Black) | Nike, adidas, Converse & More

فرهنگ شریف نوازنده پیشکسوت موسیقی کشورمان چند روز بعد از انجام عمل جراحی چشم خود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.

به گزارش مهر، این نوازنده و آهنگساز پیشکسوت موسیقی که چندی پیش به دلیل مشکلاتی که در چشمش وجود داشت مورد عمل جراحی قرار گرفته بود طی روزهای گذشته بار دیگر به دلیل پاره ای از مشکلات جسمی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان عرفان بستری شد.

براساس این گزرش در حالی که برخی از رسانه ها از خارج شدن حالت جسمی این نوازنده از کما خبر می دهند اما هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است

یادآور می‌شود، فرهنگ شریف از نوازندگان سرشناس و برجسته و صاحب سبک‌ تار است که سال ۱۳۱۰ در شهر آمل به دنیا آمد و از نوازندگان برتر نیم قرن اخیر ایران محسوب می‌شود. وی تار را نزد استادان عبدالحسین شهنازی و مرتضی نی‌داوود، تارنوازان بزرگ اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی آموخت، اما شیوهٔ نوازندگی وی به اساتیدش شباهتی ندارد و مخصوص خود اوست. همچنین وی از تکنوازان و بداهه‌نوازان سرشناس موسیقی ایرانی هم شناخته می‌شود.

.فرهنگ شریف در کارنامه هنری خود با خوانندگانی چون اکبر گلپایگانی، ایرج، تاج اصفهانی، غلامحسین بنان، محمدرضا شجریان و... همنوازی داشته‌است و در چند فستیوال بین‌المللی از جمله فستیوال موسیقی برلین توانسته‌است ساز تار را به خوبی به جهانیان بشناساند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه