شنبه, 02ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر هفته سوم لیگ برتر فوتبال؛ استقلال سومین شکست پیاپی ذوب آهن را رقم زد/ گل سه امتیازی امین

خبر

هفته سوم لیگ برتر فوتبال؛ استقلال سومین شکست پیاپی ذوب آهن را رقم زد/ گل سه امتیازی امین

تیم فوتبال استقلال ناکامی هفته دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با پیروزی دیرهنگام مقابل ذوب آهن جبران کرد و با شش امتیاز به رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

adidas calabasas cream factory san jose menu - GZ3194 - adidas Ultra Boost 2021 White Multicolor | nike high top women gold color chart with names - 082 - Air Jordan 1 Mid Linen - 554724

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب آهن اصفهان از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر ایران که از ساعت 22:30 روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شده بود با برتری یک بر صفر آبی پوشان تهرانی به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست، دیدار کم تحرکی را به نمایش گذاشتند و فقط "فابیو جانوآریو" دو بار در دقایق 20 و 24 شوت‌هایی را از پشت 18 قدم روانه دروازه ذوب آهن کرد که "دارکو بوژویچ"، دروازه بان صرب نماینده اصفهان، آنها را به کرنر فرستاد. در این نیمه سیاوش اکبرپور به دلیل خطا روی پیام صادقیان یک کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم این بازی رنگ و بوی دیگری داشت. هم استقلال و هم ذوب آهن فوتبال تهاجمی‌تری را به نمایش گذاشتند. در دقیقه 53 خسرو حیدری در دهانه دروازه ذوب آهن توپ را به بیرون زد. یک دقیقه بعد شوت جانوآریو، هواداران را در ورزشگاه نیم خیز کرد. در دقایق57 و 58 ذوب آهن دوبار در محوطه جریمه آبی‌ها خطرناک ظاهر شد اما مدافعان استقلال توپ را دور کردند.

در دقیقه 58 "رودریگو توسی" به جای فریدون زندی وارد زمین شد تا استقلال حملات خود را با انرژی بیشتری پی بگیرد. در دقیقه 67 بازی چیزی نمانده بود که شوت از راه دور پیام صادقیان وارد دروازه استقلال شود. فرشاد بهادرانی هم در دقیقه 78 ذوب آهن را تا آستانه برتری پیش برد.

در نهایت اما این استقلال بود که در دقیقه 84 توسط امین منوچهری به گل رسید. میثم بائو، بازیکن تازه وارد میدان، توپی را در محوطه جریمه ذوب آهن ارسال کرد و منوچهری با ضربه سر دروازه بوژویچ را باز کرد. منوچهری سه دقیقه بعد هم توپ را به تیر دروازه ذوب کوبید.

منوچهری و سینا عشوری از ذوب آهن در نیمه دوم کارت زرد گرفتند. مصدومیت جانوآریو و تعویض این بازیکن هم از دیگر موارد مهم این دیدار بود که نگرانی کادر فنی استقلال را به دنبال داشت.

استقلال با این پیروزی 6 امتیازی شد به رده پنجم جدول صعود کرد و ذوب آهن از سه بازی خود هنوز هیچ امتیازی کسب نکرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه