شنبه, 30ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر چهارمین جلد «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» تا نوروز منتشر می‌شود

خبر

چهارمین جلد «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» تا نوروز منتشر می‌شود

جلد چهارم مجموعه «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» تا نوروز 92 توسط انتشارات سروش منتشر خواهد شد.

nike air force 1 low uv | adidas am4par women wear shoes , Sunrise Underwire Bikini Top by Endless Online , JofemarShops , Australia

به گزارش خبرنگار مهر، در حال حاضر چهارمین جلد از مجموعه «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» به مرحله نهایی آماده‌سازی خود نزدیک شده است. انتشارات سروش بعد از انتشار ترجمه «فرهنگ آثار» که از زبان فرانسوی بازگردانی شده بود، اقدام به دادن فراخوان برای تالیف مقالات «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» به قلم نویسندگان و مولفان کشورمان کرد.

تا به حال مجلدات اول تا سوم این مجموعه به چاپ رسیده است که جلد سوم آن روز نهم مرداد ماه سال گذشته رونمایی شد. جلدهای اول تا سوم «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی»‌ از حرف الف تا د و مشخصا کلمه «دیوار» را در برگرفته و مدخل‌های جلد چهارم هم از کلمه «دیوان» تا پایان حرف سین قطعی شده است.

فعالیت‌های آماده‌سازی جلد چهارم «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی» تقریبا به پایان نزدیک شده و از حجم 500 صفحه‌ای این کتاب، 400 صفحه آن صفحه‌آرایی شده است. کتاب‌های این مجموعه به همت پژوهشگران کشورمان و با سرپرستی احمد سمیعی گیلانی منتشر می‌شوند.

دست‌اندرکاران این پروژه قصد دارند، جلد چهارم را تا فرا رسیدن عید نوروز پیش رو،‌ منتشر و راهی بازار نشر کنند، اما اگر چاپ چهارمین جلد از «فرهنگ آثار ایرانی و اسلامی»‌ تا عید میسر نباشد، تا زمان برپایی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حتما منتشر خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه