پنج شنبه, 28ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی صنایع دستی در آستانه روز جهانی صنایع دستی - برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات در مریوان

صنایع دستی

در آستانه روز جهانی صنایع دستی - برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات در مریوان

نمایشگاه صنایع‌دستی اتحادیه سراسری صنایع‌دستی در مریوان برگزار شد. این نمایشگاه از 7 خرداد شروع و تا 16 خرداد ادامه دارد و در آن 80 غرفه از صنایع‌دستی تمامی استان‌های کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

Women's shoes - adidas hermosa mesh backpack purple and blue color , GiftofvisionShops - Fitness - adidas nite jogger kids - Sports shoes | Yeezy Boost 350 Trainers

خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ اتحادیه سراسری صنایع‌دستی کشور در آستانه روز جهانی صنایع‌دستی نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی و سوغات را در مریوان و در کنار دریاچه زریوار برگزار می‌کند. برگزاری نمایشگاه از 7  خرداد شروع و تا 16 ادامه دارد.
 
مهرداد حسینی، مدیر نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات مریوان در اینباره گفت: اتحادیه سراسری صنایع دستی کشور با توجه به نام گذاری سال 91 به عنوان تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی و تحقق رشد 300 درصدی صادرات صنایع دستی، تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در راستای تحقق این موضوع گام بردارد.
 
عضو هیات مدیره اتحادیه سراسری صنایع‌دستی با تاکید بر اینکه صنایع‌دستی یکی از مهمترین تولیدات ملی کشور به شمار می‌آید ادامه داد: نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات از7 تا 16 خرداد ماه در کنار دریاچه زریوار برگزار می‌شود.
 
مدیر نمایشگاه سراسری مریوان با اشاره به حضور 80 غرفه در این نمایشگاه خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی تمامی استان های کشور به نمایش گذاشته می‌شود. برنامه ریزی های مختلفی برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و سوغات انجام شده و از این رو نمایشگاه صنایع دستی را در مریوان برگزار می کنیم.
 
وی در اتحادیه سراسری صنایع دستی یاد آور شد: به منظور حضور هر چه بیشتر هنرمندان صنایع دستی یک غرفه رایگان در اختیار معاونت های صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی استان‌ها قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید