پنج شنبه, 11ام آذر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها رویدادهای فرهنگی گشایش بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه 1391

رویدادهای فرهنگی

گشایش بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه 1391

آیین افتتاحیه بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، در روز سه‌شنبه 12اردیبهشت‌ماه 1391 در مصلای تهران برگزار شد.

 

درهای مصلی تهران از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت به روی بازدیدکنندگان گشوده می‌شود و تا 23 اردیبهشت پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.
 
ساعت بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ساعت 10 صبح تا 20 خواهد بود. بازدید از نمایشگاه در روزهای جمعه 18 و 25 اردیبهشت تا ساعت 21 تمدید می‌شود.

گفتنی است در بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران 4 هزار ناشر از ایران و 77 كشور جهان حضور دارند و 400 هزار عنوان كتاب ارائه شده است. همچنین بزرگداشت سیمین دانشور و زنده‌یاد ایرج افشار به همراه گرامی‌داشت برخی از اهالی قلم در سرای اهل قلم بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران برگزار خواهد شد. این مراسم با عنوان «نكوداشت یاد و خاطره سیمین دانشور» در روز جمعه 22 اردیبهشت با حضور غلامرضا امامی، لیلی ریاحی، دخترخوانده این نویسنده و برخی دیگر از اهالی قلم برگزار می‌شود. نكوداشت استاد ایرج افشار نیز از دیگر بزرگداشت‌های این دوره از نمایشگاه كتاب محسوب می‌شود. این مراسم در روز 19 اردیبهشت برپا خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه