شنبه, 01ام ارديبهشت

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر نخستین نمایشگاه شنیداری دیداری نقشهای نامیرا

خبر

نخستین نمایشگاه شنیداری دیداری نقشهای نامیرا

به کوشش گروه هنری «نگره» با همکاری سازمان بهزیستی، انجمن نابینایان ایران، بنیاد فردوسی، گروه هنری یادمان و هلدینگ آرکا ستاره ایرانیان برای نخستین بار در ایران با موضوع نقاشی های برجسته «شاهنامه فردوسی» نمایشگاه شنیداری دیداری نقشهای نامیرا یکشنبه ٢٣ مهرماه ۱٣٩۶ در نگارخانه «نقش جهان» تهران آغاز به کار خواهد کرد.

در این نمایشگاه گروهی «تارا احمدی»، «سارا شیرازی پیام» و «فاطمه حسین پور» اثرهای نقاشی برجسته ویژه نابینایان را در زمینه شاهنامه فردوسی به نمایش خواهند گذاشت.

هدف گروه هنری نگره، آفرینش نقاشی هایی برجسته با موضوع شاهنامه که افراد روشندل بتوانند این نقشها را تجسم کنند و قشرهای گوناگون مردم هم بتوانند از آموزه های شاهنامه فردوسی رویکردهای نوینی را دریافت کنند.

مدیریت برنامه های این گروه هنری توسط بهنام تقی لو (مدیر هنری هلدینگ آرکا ستاره ایرانیان) انجام گرفته است.

شایان ذکر است، تبلیغ و نماهنگ «بعد سوم» محصول این گروه هنری خلاق و کوشا بوده است.

آیین گشایش نمایشگاه گروه «نگره» یکشنبه ٢٣ مهرماه ۱٣٩۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه «نقش جهان» با سخنرانی دکتر قدمعلی سرامی (استاد دانشگاه و عضو امنای بنیاد فردوسی) و با حضور دوستداران هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از ٢٣ تا ۲۸ مهرماه ۱٣٩۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه «نقش جهان» به نشانی تهران، نیاوران، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان محمودی۲، پلاک ۹ برپا خواهد شد.

علاقمندان برای آگاهی های بیشتر می توانند با تلفن ٢٢٧۱۶٢٢۰ تماس بگیرند.

گفتنی است، ورود برای همه فرهنگ دوستان آزاد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه