یکشنبه, 31ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی زیست بوم فیفا طرح یوزپلنگ ایرانی را تایید کرد

زیست بوم

فیفا طرح یوزپلنگ ایرانی را تایید کرد

مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی برزیل در تاریخ 12 بهمن‌ماه برگزار می‌شود. طبق اعلام رئیس فدراسیون فوتبال، فیفا طرح لباس ایران با یوزپلنگ ایرانی را تایید کرده است.

adidas heliopolis hotel in dubai , adidas concord ankle fur sneakers boys running Release Date Info , MysneakersShops | Sneakers Nike Shoes

به گزارش مهر، پس از سفر سپ بلاتر رئیس فیفا به ایران بود که مسئولان فدراسیون فوتبال با همکاری سازمان محیط زیست پیشنهاد نقش بستن طرح یوزپلنگ ایرانی را روی پیراهن تیم ملی در مسابقات جام جهانی مطرح کردند و بلاتر هم با طرح چند شرط، با این پیشنهاد موافقت کرد. به نظر می‌رسد طراحی یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن ایران مورد تایید قرار گرفته و تیم ملی با این لباس در جام جهانی حاضر خواهد شد.

علی کفاشیان در نشست رونمایی از تنها سامانه رسمی مخابراتی فوتبال ایران در اینباره اظهار داشت: ما لباس تیم ملی را برای فیفا ارسال کردیم و آنها هم طرح ما را تایید کردند. قرار است لباس تیم ملی روز 12 بهمن در مراسمی رونمایی شود.

وی درباره برنامه‌های آماده سازی تیم ملی هم تاکید کرد: قبل از جام جهانی، بین هفت تا 9 مسابقه تدارکاتی برگزار خواهیم کرد که سه تای آن تا الان قطعی است. مرحله اول در اسفندماه است که با کویت و گینه بازی خواهیم کرد. سپس تیم ملی به آفریقا می‌رود و دو بازی هم آنجا خواهد داشت. همچنین در اردوی اروپا با چند تیم بازی برگزار می‌کنیم؛ حتی با ترکیه هم مذاکراتی داشته‌ایم که اگر موافقت کنند، با آنها بازی انجام خواهیم داد.

به گزارش مهر، علی کفاشیان قرار بود صبح امروز در مجمع انتخاباتی استان چهار محال و بختیاری شرکت کند ولی به خاطر شرایط جوی نامساعد و لغو پرواز، موفق نشد به این شهر سفر کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه