یکشنبه, 01ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست کتاب‌شناخت کتاب‌ چاپ سوم کتاب «آموزش ورزش زورخانه‌ای» با ویرایشی جدید

کتاب‌

چاپ سوم کتاب «آموزش ورزش زورخانه‌ای» با ویرایشی جدید

نخستین کتاب «آموزش ورزش زورخانه‌ای» به قلم فرهاد طلوع‌کیان با ویرایشی جدید از سوی نشر سفیر اردهال با اقبال دوستداران فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای به چاپ سوم رسید.

adidas born original women costume for sale - تسوق تشكيلة اديداس اوريجينالز للرجال مع تخفيضات 25 , نمشي - 75% أونلاين في السعودية | Continuous Nike Dunk Low "Grey Fog" White/Grey Fog 2021 For Sale DD1391 - neon nike air max 97 actual images in india - 103

 

در این کتاب، تاریخچه، فرهنگ، آداب، مکان، ابزار، عملیات و فواید جسمانی ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی بیان شده است. این منبع ارزشمند، یک مجموعه کاربردی برای آموزش است که برای یکسان‌سازی نحوه انجام حرکات ورزش زورخانه‌ای نگاشته شده است و به عنوان مرجع مسابقه‌ها، آموزشها و صحت حرکات به شمار می‌آید.

گفتنی است فرهاد طلوع‌کیان در چاپ سوم، برخی از غلطهای چاپی را اصلاح نموده و بعضی از جمله‌ها را برای درک بهتر مطلب، تغییر داده و بخش «رتبه‌ها و امتیازها» را به کتاب افزوده است و نیز با توجه به برخی پیشرفتهای فنی ورزش پهلوانی از نوبت چاپ اول در سال 1389 تاکنون مانند ثبت 6 میل‌بازی و هم‌چنین انجام اصلاحاتی در مقررات، مواردی را حذف، اضافه یا اصلاح کرده است.

شایان ذکر است تعداد عکسهای کتاب «آموزش ورزش زورخانه‌ای» هم از 108 تصویر در چاپ اول به 136 تصویر در چاپ سوم رسیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه