دوشنبه, 17ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر کتاب «خمره» نوشته هوشنگ مرادی‌کرمانی به چاپ هفتم رسید

خبر

کتاب «خمره» نوشته هوشنگ مرادی‌کرمانی به چاپ هفتم رسید

کتاب «خمره» نوشته هوشنگ مرادی‌کرمانی برای هفتمین بار توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مشارکت انتشارات معین تجدید چاپ شد.

تسوق ماست اند هاربر السعودية أونلاين مع تخفيضات 25 - charles barkley nike shoes for sale cheap jordan , نمشي - 75% | WS327KA - Buy now New Balance 327 SEASONAL CLASSIC - adidas edge lux 120111741 black edition release

ایلنا: کتاب «خمره» نوشته هوشنگ مرادی‌کرمانی برای هفتمین بار تجدید چاپ شد.

به گزارش ایلنا، این کتاب در سال ۱۳۷۲ در انتشارات کانون برای گروه سنی «د و هـ» منتشر شد و اکنون پس از ۲۰ سال شمارگان آن به ۱۰۲هزار و دویست نسخه رسیده است.

این کتاب به زبان‌های آلمانی، اسپانیایی، هلندی، فرانسوی، انگلیسی، آلبانیایی ترجمه شده و حقوق اولیهٔ آن متعلق به کانون بوده و تجدید انتشار آن با مشارکت انتشارات معین با قیمت ۴۵۰۰ تومان انجام شد.

«خمره» هم‌چنین برنده جوایز مختلف داخلی و خارجی همچون لوح زرین جایزه هیأت داوران بزرگ‌سال و مرغک طلایی جایزه داوران خردسال جشنواره کتاب کودک و نوجوان کانون، جایزه کتاب سال هیأت داوران مجله سروش نوجوان، دیپلم افتخار شورای کتاب کودک، کتاب سال ۱۹۹۴ وزارت فرهنگ و هنر اتریش، معرفی ویژه کتاب منتخب ۱۹۹۴ آلمان، دیپلم افتخار CPN هلند، دیپلم افتخار جایزه خوزه مارتی کاستاریکا، جایزه کبرای آبی کشور سویس، اقتباس سینمایی به کارگردانی ابراهیم فروزش – کانون - برنده جایزه پلنگ طلایی جشنواره لوکارنو و... شده است.

هم‌چنین کتاب «هزار سال شعر فارسی» به انتخاب جعفر ابراهیمی، احمدرضا احمدی، اسدالله شعبانی و سیروس طاهباز برای هفتمین بار به زیر چاپ رفت و تاکنون ۷۰هزار نسخه از آن برای گروه سنی د و هـ منتشر شده است.

در عین حال دو کتاب «برگزیده شعرهای مولوی» و «برگزیده شعرهای سهراب سپهری» زیر نظر شورای شعر کانون به ترتیب در دومین و چهارمین مرحلهٔ چاپ، شمارگان آن‌ها‌ به ۲۵هزار و ۳۸هزار نسخه رسید.
بر اساس این خبر، کتاب «تشنه لبان» نوشته حمید گروگان و تصویرگری هاجر سلیمی‌نمین در چاپ سوم با شمارگان ۱۷هزار نسخه مناسب گروه سنی «و» (مخاطبان عمومی) با قیمت ۱۴هزار تومان تجدید چاپ شد.
هم‌چنین کتاب‌های «قصه‌گویی ۳»، «قصه‌گویی ۵» و «قصه‌گویی ۶» به تصویرگری زهره پریرخ برای ششمین، پنجمین و چهارمین بار برای گروه سنی الف، ب، ج، د با قیمت ۱۱۰۰ تومان منتشر شد و شمارگان آن‌ها از ۳۰هزار نسخه گذشت.
بر همین اساس کتاب «قیافه‌های بامزه» با نویسندگی و تصویرگری نیکولا اسمی و ترجمه نوشین اخلاقی برای سومین دفعه با شمارگان ۲۵هزار نسخه و «گروفالو» با نویسندگی جولیا دونالدسون، تصویرگری اکسل شفلر و ترجمه آتوسا صالحی برای دومین بار با شمارگان ۱۴هزار نسخه برای گروه سنی الف و ب تجدید چاپ شد.
در همین حال کتاب علمی «انرژی و نور» نوشته پی‌تر لافرتی و ترجمه علی خاکبازان در ششمین مرحله انتشار خود با شمارگان ۶۰هزار نسخه برای گروه سنی «ج و د» و قیمت ۲۸۰۰ تومان به زیر چاپ رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه