چهارشنبه, 28ام ارديبهشت

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر رسم و رسوم مردم تهران به روایت مرتضی احمدی

خبر

رسم و رسوم مردم تهران به روایت مرتضی احمدی

مرتضی احمدی‌ که به گفته خودش اکنون تنها فعالیتش در عرصه هنر نوشتن کتاب است،‌ می‌گوید، چند وقتی است شروع به نوشتن کتابی با موضوع رسم و رسوم و اخلاقیات مردم تهران کرده‌ است.

Upcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - nike tiempo ii jersey green black friday specials - CopperbridgemediaShops | nike weed sneakers for sale on ebay women

این بازیگر و گوینده پیشکسوت در گفت‌وگو با خبرنگار ادبیات و نشر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره کتاب جدیدش گفت: مدتی است مشغول نوشتن کتاب آخرم هستم که با موضوع رسم و رسوم مردم شهر تهران است، ضمن این‌که تا به حال چندین اسم برای کتاب انتخاب کرده‌ام، اما هنوز نامی را قطعی انتخاب نکرده‌ام.


احمدی در عین حال بیان کرد: به تازگی یکی دیگر از کتاب‌هایم با عنوان «پیش‌پرده‌خوانی» به وزارت ارشاد رفته است. همچنین کتاب «کهنه‌های همیشه نو» که مدت‌ها در وزارت ارشاد توقیف بود، به تازگی از توقیف درآمده و قرار است زیر چاپ مجدد برود.


این بازیگر و گوینده پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در پایان گفت‌وگویش با ایسنا در پاسخ به این‌که پیشنهاد جدیدی در حوزه تلویزیون ندارد، اظهار کرد: فعلا کاری پیشنهاد نشده است؛ ضمن این‌که دیگر کاری که به درد من بخورد، نیست، چرا که دیگر پاهایم اجازه حرکت به من نمی‌دهند، به همین خاطر تنها فعالیتم نوشتن کتاب است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه