یکشنبه, 12ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر «تاریخچه ورزش در ایران» منتشر می‌شود

خبر

«تاریخچه ورزش در ایران» منتشر می‌شود

جمال‌الدین اکرمی به نگارش یک کتاب پژوهشی با عنوان«تاریخچه ورزش در ایران» پرداخته که از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود.

Oakley MOD5 MIPS SNOW HELMET – ADULT - SneakersbeShops | Gucci x The North Face Release Information - FitforhealthShops - crampon adidas sans lacet pas cher black and blue

جمال‌الدین اکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر از انتشار کتاب «تاریخچه ورزش در ایران» خبر داد و افزود: در این کتاب پژوهشی به تاریخچه انواع ورزش‌های رایج در ایران از قبل اسلام تاکنون اشاره کرده‌ام.

به گفته نویسنده کتاب «تاریخچه ورزش در ایران» این کتاب، جنبه پژوهشی دارد و برای علاقه‌مندانی است که می‌خواهند با این تاریخچه آشنا شوند و بقدانند از چه زمان ایرانی‌ها به ورزش‌های گوناگون روی آورده‌اند.

اکرمی برای تدوین این کتاب به کتاب‌های دیگر هم رجوع کرده. برای مثال در کتاب«قابوسنامه» به ورزش چوگان اشاره شده زیرا این ورزش، متعلق به ایرانی‌ها بوده است.

«تاریخچه ورزش در ایران» را انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌‎کند. «با مقوا صورتک‌های نمایشی بسازیم»، عنوان کتاب دیگری از جمال‌الدین اکرمی است که از سوی انتشارات کانون منتشر می‌شود.

اکرمی، به گفته خود سال‌ها به مربیان کانون آموزش داده است و نقاط ضعف و قوت آنها را می‌داند. یکی از چیزهایی که توجه بچه‌ها را جلب می‌کند و خلاقیت‌شان را افزایش می‌دهد ساخت همین صورتک‌ها با حداقل امکانات است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه